«دِلاو» در نوفل‌لوشاتو به روی صحنه خواهد رفت

«دِلاو» در نوفل‌لوشاتو به روی صحنه خواهد رفت
نمایش «دِلاو» به نویسندگی و کارگردانی جعفر مهیاری و مجری طرحی داود نامور خردادماه، در عمارت نوفل‌لوشاتو به روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری هنر مانا ،نمایش «دِلاو» در سال ۲۰۱۴ تولید شده و در کشور آلمان در سال ۲۰۱۶ و در کشور فرانسه در سال ۲۰۱۹ اجرا شده است. این اثر تقدیر شده‌ی سال «theater am neunerplatz » شهر وورزبورگ کشور آلمان است.

در خلاصه‌ی داستان این اثر چنین آمده: «او به زندگی روزمره‌ی خود مشغول است اما تحولی رخ می‌دهد.»

مهیاری در کارنامه‌ی کاری خود کارگردانی و طراحی بیش از ۲۰ اثر نمایشی را داشته و همچنین در بیش از ۱۰ اثر نمایشی ایفای نقش کرده است. وی هم‌چنین ورک‌شاپ‌هایی در ایران و در سطح بین‌المللی در کشورهای آلمان، فرانسه، کانادا و … برگزار کرده است.

سعید ابک تنها بازیگر این اثر نمایشی است و از دیگر عوامل می‌توان به عرفان مبرقع ( آهنگساز و موسیقی زنده)، جعفر مهیاری( طراح صحنه)، مهدی رایگانی ( طراح گرافیک)، بهروز داوری (ساخت تیزر و موشن گرافیک)، معصومه آرواز، اعظم شکوفه‌پور (دستیاران کارگردان)، بهار حیدری، پاشا اسمعیل زاده (امور بین‌الملل)، سارا حدادی( مدیر روابط عمومی، مشاور رسانه‌ای و تبلیغات) اشاره کرد.

نمایش «دِلاو» با طراحی و کارگردانی جعفر مهیاری و مجری طرحی داود نامور تولید عمارت نوفل‌لوشاتو و شرکت تئاتر و فیلم زندگی از ۱۸ خرداد در عمارت نوفل‌لوشاتو به روی صحنه خواهد رفت.

 


لینک کوتاه https://www.honaremana.ir/news/191918
خبرهای مرتبط
دیدگاه‌ها
در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.