آغاز پیش فروش بلیت نمایش بیداری به وقت خون

آغاز پیش فروش بلیت نمایش بیداری به وقت خون
همزمان با رونمایی از  پوستر نمایش بیداری به وقت خون به نویسندگی و کارگردانی احسان جانمی پیش فروش بلیت این اثر نمایشی به صورت اینترنتی آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری هنر مانابیداری به وقت خون که پیش تر و در سی و دومین جشنواره تئاتر استان اصفهان به عنوان اثر برگزیده موفق به دریافت جایزه در هفت بخش گردیده بود، در هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت نیز با دریافت شش جایزه به عنوان اثر برگزیده و در سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با کاندیداتوری در دو بخش نیز حضور داشته است، این اثر به کارگردانی احسان جانمی این بار و به مناسبت هفته هنر اصفهان، از ۳ اردیبهشت ماه ١۴٠٢ ساعت ١٩ در سالن اصلی تالار هنر اصفهان به روی صحنه خواهد رفت.
در این اثر نمایشی رسول ‌هنرمند، الهام ‌رضایی، مائده وحید، رزیتا کروندی، امین ‌پناهی، محسن احمدی نیک، حسین نصر اصفهانی، محمدجواد پاک نژاد، مهدی هادیان، شنتیا توکلی، امین کرمانی، امیر امینی، علی یاوری به عنوان بازیگر ایفای نقش میکنند، همچنین صفیه اشجع، محمد حسین سلطانی به عنوان دستیار کارگردان، سید محمدرضا نیلی پور به عنوان مدیر تولید. مهنوش امیری، سحر سلیمیان به عنوان منشی صحنه. محمد خسروی به عنوان مدیر صحنه، مهدی ‌صادقی به عنوان طراح گریم، نرگس بسحاق و مرتضی صادقی مجری گریم. شفق کاظمی به عنوان طراح لباس، کیمیا هنرجو به عنوان طراح پوستر، ابراهیم صداقتی به عنوان مدیر روابط عمومی مهدی کیانی به عنوان مشاور رسانه، علی نوروزی به عنوان طراح تیزر و محمد نادری به عنوان آهنگساز در این اثر حضور دارند.

 


لینک کوتاه https://www.honaremana.ir/news/192041
خبرهای مرتبط
دیدگاه‌ها
در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.